Duyuru

TOPLANTI TUTANAĞI
Tarih: 17.02.2018
Yer: ESKA-GüLDENiZ SiTESi iNŞAATI ŞANTiYESi
Katılanlar:
ESKA-GüLDENiZ Sitesi Yönetim Kurulu Üyeleri; BüLENT EROL GüMüŞTEKiN, ADNAN iLHAN, NURCAN KOÇAN, NEJAT ÇEKER, SEZGiN ARICAN
ESKA-GüLDENiZ Sitesi Proje Danışmanı; iBRAHiM TABAKOĞLU (Y. Mimar)
ESKA A.Ş. Yetkilileri; EMRAH KARTAL (Yön.K.Bşk.), MiMAR ve MüHENDiSLERi .

1 – DIŞ CEPHE (Güney); BALKON DIŞI DOĞRAMA SiSTEMi’ nin;
a – Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemi olmasına,
b – Isı Cam Sisteminin; Dışı Füme Renkli Lamine, içi Temperli, içten Güneş Kesici Jaluzili olmasına karar ve onay verildi.
2 – DAiRE GiRiŞ KAPILARI; En ileri Güvenlik Techizatı ve Sağlamlıkta, Kırık Beyaz Renkte, Modern Çizgilere Sahip olarak kararlaştırıldı.
3 – DAiRE iÇ KAPILARI; Mobilya Kapı Türü, Lake Kaplama-Cilâlı, Kırık Beyaz Renkte Üç Bölmelidir. Salon, Mutfak ve Ara Oda Kapıları Camlı olacaktır.
4 – MUTFAK, BANYO DOLAPLARI ve PORTMANTO; (MDF-LAM) Malzemeden, Lake Kaplama-Cilâlı, Kırık Beyaz Renkte, Mutfak Tezgâhı ve Banyo Lavabosu özel imalat ve Beyaz Renkte Çimstone olacaktır.
5 – ZEMiN KAPLAMASI, SALON ve ODALAR; Lamine Parke (3 katlı, Üst Katman Kalınlığı 3,4 mm. ŞERiFOĞLU marka), Açık Meşe renginde olarak seçilmiştir. İsteyen Maliklerimiz, Eşdeğeri Numune ve Renkte Masif Parke olarak yaptırmayı tercih edebileceklerdir.
6 – BANYO DUVAR SERAMiKLERi; ViTRA markanın yeni serisinden beğenilmiştir. İsteyen maliklerimiz tercih edilen ürünü görebilir ve aynı ürünün farklı renkte olanının dairesinde uygulanmasını isteyebilir.
7 – BANYO – WC – KORiDOR ZEMiN KAPLAMASI; Granit Seramik veya Porselen Seramik Olacaktır ve Getirilecek Numunelerden, Yönetim Tarafından Seçilecektir. İsteyen Maliklerimiz, Koridorlarını da Lamine veya Masif Parke olarak yaptırmayı tercih edebileceklerdir.
8 – ASANSöR; Teknik Şartnamemizde yer alan tüm tanımlamaları karşılayacak,  ilgili Garanti Süreci ve Kapsamını içerecek şekilde ve YEŞiL ETiKET ile işletmeye alınmak üzere BETA Asansör Firmasınca Yaptırılması ve Kabin içi tasarımının Satine Paslanmaz Çelik Modeli olması Uygun Görüldü.
9 – YöNETiMCE YAPILAN TERCiHLER DIŞINDA TERCiHLERi OLAN MALiKLER; 15 gün içinde (en geç ; 30 Mart 2018’ e kadar), ESKA-GüLDENiZ SiTESi Şantiye-Satış Ofisinde ENES Bey’ e ilgili formatta yazılı beyanda bulunacaklardır. Mimarî Tasarımcı ve Uygulamacılarımızca Öngörülen ve Yönetimimizce Kabul Edilen, İç Mekândaki Açık Renk Tercihleri, Mümkün Olduğunca Geniş Görünmesi amaçlanan Dairelerimizin Değerlerinin En Üst Düzeyde Tutulabilmesi içindir.
10 – iNŞAAT – MALZEME UYGULAMALARI, Maliklerimizce Farklı Uygulama Olması Yönünde Zamanında ve Usulüne Uygun Müracaat Olmadığı Takdirde, YöNETiMCE YAPILAN TERCiHLER DOĞRULTUSUNDA OLACAKTIR.
GÜLDENİZ SİTESİ YÖNETİMİ